“Parmaklarınızın Ucunda” Bir Uygulama: Koçfinans Mobil

“Parmaklarınızın Ucunda” Bir Uygulama: Koçfinans Mobil

Pazarlamanın etkisi ve teknolojinin gücünü birleştiren Kroppa, iki yıldan fazladır 360° iletişim ajansı olduğu Koçfinans için dijital dönüşüm sürecinin önemli adımlarından biri olan Koçfinans Mobil uygulamasını geliştirdi!

1995’ten bu yana taşıt finansmanının öncü şirketi olan Koçfinans, değişen müşteri ihtiyaçları ve herkese finansal ürünlere erişim fırsatı verme misyonu ile Koçfinans Mobil’i hızlı ve kolay kredi hizmetini yaygınlaştırmak için hayata geçirdi.

Geliştirilen uygulama sayesinde taşıt kredisine başvurmak isteyen müşteriler için kredi başvuru süreci çok daha hızlı ve kolay hale geldi. Kroppa’nın geliştirdiği bu yeni mobil uygulama ile ilk ayda 25.000 (iOs+Android) kullanıcıya ulaşıldı ve marka yeni müşterilerden 22.000 adet kredi başvurusu aldı.

Portföyünde başarılı bir çok dijital uygulama ve marka bulunduran Kroppa, Koçfinans’ın yanı sıra Netflix, Vodafone, Danone, Colin’s gibi birçok markayı dijital dönüşümlerine hazırlıyor. Markalarının günümüzün teknolojik dünyasında daha etkin ve uygun olmalarına yardımcı oluyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Global Ports Holding Web Sitesi Clockwork İmzasıyla Yayında! Kroppa’dan Yeni Bir Loyalty App: Fırıncı Kazansın →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.