kroppa.com Yenilendi!

Projeler, Web siteleri 27 Nis 2023
kroppa.com Yenilendi!

Dijital ajans Kroppa, web sitesinin baştan sona yenilendiğini duyurdu.

Kroppa’nın strateji, kreatif, sosyal medya, performans pazarlama, yazılım ve dijital deneyim alanlarındaki uzmanlığı yeni web sitesinde detaylı vaka incelemeleriyle sunuluyor. Yaptıkları işleri fikir aşamasından sonuç verilerine kadar detaylandırırken siteyi ziyaret eden kullanıcılara ilham oluyor, eğlenceli showcase videolarıyla %100 bir Kroppa deneyimine olanak sağlıyor.

Sitenin tasarımı, işlevselliği göz önünde bulundurarak müşterilerin ihtiyaç duydukları bilgiye pratik şekilde ulaşmasına ve Kroppa’nın uzman ekibiyle bağlantı kurmasına yardımcı oluyor. Web sitesi görsel olarak daha çekici ve efektif bir hale getirilirken, renovasyonda modern ve sezgisel bir tasarım tercih edildiği göze çarpıyor.

Yenilenen web sitesini buradan inceleyebilirsiniz: kroppa.com

Portföyünde başarılı bir çok dijital uygulama ve marka bulunduran Kroppa,  Netflix, Vodafone, Danone, Koçfinans, Borusan, Özka gibi birçok markayı dijital dönüşümlerine hazırlıyor ve onları günümüzün teknolojik dünyasında daha etkin ve uygun olmalarına yardımcı oluyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Arife Tarif Ajansının Hazırladığı Paynet Reklam Filmi Yayında! 3D Teknolojisi İle Web Tabanlı İnteraktif Ara Yüz Tasarımı: ircauto.com →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.