Kroppa’dan İçgörüsü Bol GIF’ler!

Ajans Haberleri, Haberler 11 Kas 2020
Kroppa’dan İçgörüsü Bol GIF’ler!

GIF’lerin iletişimimizdeki ve sosyal medyadaki yeri tartışılmaz. Paylaşımlarımızı sticker ve GIF’lerle süsleyip şenlendirmek en büyük zevkimiz.

Dijital ajans Kroppa, özellikle yaratıcı ajansların çok karşılaştıkları akşam mesaisi, revize, logoyu bi’ tık büyütelim ve deadline gibi klişe söylemleri, mizahi bir dille anlatmak ve sektör paylaşımlarını eğlenceli hale getirmek için GIF’ler yapmaya başladı. Ajans dünyasına dev hizmet için çalışmaya başlayan Kroppa’nın GIF’leri, Giphy’de şimdiye kadar 27 milyondan fazla gösterim aldı ve sonrasında da farklı gündemlerden beslenerek çoğalmaya devam etti.

İlk internet fenomeni I Kiss You Mahir’in doğum günü kutlaması, “OK BOOMER” akımı, pandemi tedbirleri, milli bayramlar gibi birçok gündem Kroppa tarafından GIF haline getirilerek mecralarda kullanıma sunuldu ve Giphy’de milyonlarca gösterim aldı. Pandeminin neşesi Mücbir Sebepler’den söylemler GIF’leşti, Duygu Özaslan’ın “sunny side up”ı da eksik kalmadı.

Siz de Instagram Story’nin “GIF” arama bölümüne “Kroppa” yazarak ya da https://giphy.com/kroppa adresinden bu eğlenceli GIF’lere ulaşabilirsiniz. Üstelik hepsi WhatsApp ve Telegram gibi GIF kullanılabilen diğer tüm mecralarda da kullanılabilir durumda.

Kroppa’nın, gündeme selam edecek yepyeni GIF setleri fırında!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Almost There, Felis'te Ödüle Uzandı Davey ve W3 Awards'den MediaClick'e 3 Ödül →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.