Kelebek Mutfak&Banyo Web Sitesi Diverseffect İmzasıyla Yenileniyor!

Ajans Haberleri, Haberler 09 Oca 2023
Kelebek Mutfak&Banyo Web Sitesi Diverseffect İmzasıyla Yenileniyor!

Farklı koleksiyonları ve zengin ürün çeşitliliği ile mobilya sektörünün öncü isimlerinden Kelebek Mutfak&Banyo’nun web sitesi, Diverseffect’in başarılı projeleri arasına katıldı!

Şık, kullanışlı ve kaliteli ürünleri ile ulusal ve uluslararası pazarda seçkin markalar arasında yer alan Kelebek Mobilya; mutfak ve banyo kategorisindeki ürünlerini Kelebek Mutfak&Banyo adı altında müşterilerine sunarak büyümeye devam ediyor.

Hem içerik, hem tasarım hem de yazılım anlamında Diverseffect’in uzman ekibi tarafından, en yenilikçi ve profesyonel çözümlerle yenilenen web sitesi çok yakında hizmete sunulacak.

Diverseffect’in, Kelebek Mutfak&Banyo vizyonuna yakışacak bir tasarım dili yarattığı proje, kullanıcı deneyimi odaklı yapısı ve yenilikçi arayüzü ile yazılım anlamında da göz dolduracak.

Dijital dünyada etkili çalışmalara imza atmaya devam eden Diverseffect’in müşteri portföyünde; Kelebek Mobilya, İstinye Üniversitesi, Kimpack, Kimpaş, Abay Holding, Celenes by Sweden, Finansal Kurumlar Birliği, Beauty Pillow, Iva Natura, Biofeline, Poca, Birleşik Ödeme gibi farklı sektörlerden pek çok marka yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bigfil Project House’dan Yeni E-Ticaret Projesi: heptazemama.com Yayında! BossyDigital Azerbaycan’da Hizmet Veriyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.