Jojomay’in Dijital Ajansı Diverseffect Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 16 Ara 2022
Jojomay’in Dijital Ajansı Diverseffect Oldu!

Misafirlerine benzersiz güzellik deneyimleri sunan, yeni nesil kişisel bakım ve güzellik merkezi konsepti Jojomay’in dijital iletişimdeki ajans tercihi Diverseffect oldu!

Almanya, Fransa ve İngiltere’nin medikal kozmetik alanında yarattığı inovatif makine teknolojilerini, dünyayla eş zamanda salonlarına dahil ederek; cilt bakımı, epilasyon, vücut bakımı ve zayıflama teknolojilerinde fark yaratan Jojomay, tüm ATL&BTL çalışmaları, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama yönetimi ve kreatif hizmetler için Diverseffect ile yollarını birleştirdi.

Yaratıcı ve profesyonel ekibiyle, çalıştığı markalara değer katan sonuç odaklı ajans Diverseffect, Jojomay ile birlikte medikal estetik ve güzellik sektöründe ses getirecek başarılara imza atmaya hazır.

Diverseffect’in müşteri portföyünde; Kelebek Mobilya, Celenes by Sweden, İstinye Üniversitesi, Finansal Kurumlar Birliği (FKB), Kimpack, Kimpaş, Abay Holding, Beauty Pillow, Iva Natura, Biofeline, Poca, Birleşik Ödeme gibi birçok marka yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Unifab Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti! Portuma İngiltere Merkezli LoopMe İle Partner Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.