King’in Yeni Dijital Ajansı Diverseffect Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 28 Şub 2023
King’in Yeni Dijital Ajansı Diverseffect Oldu!

Kahvaltı, mutfak, temizlik, kişisel bakım, iklimlendirme ve diğer ev aletleri kategorilerinde 150’i aşkın ürün çeşidi ile uzun yıllardır faaliyet gösteren King dijital mecralarda adından söz ettirmek ve fark yaratmak için Diverseffect’i tercih etti.

Birçok köklü firmaya, dijital pazarlama konusunda uzmanlaşmış ekibiyle tam hizmet sunan, sonuç odaklı ajans Diverseffect, King çalışmaları, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama yönetimi, kreatif hizmetler ve influencer marketing alanlarında hizmet verecek.

Ulusal ve uluslararası birçok markaya web tasarım, sosyal medya, içerik pazarlaması, dijital reklam stratejisi geliştirme alanlarında hizmet eden Diverseffect; saygın müşterileri arasına eklediği King adına sosyal medyada fark yaratmak için çalışmalara başladı.

2011’den beri faaliyet gösteren ve sunduğu yaratıcı çözümlerle markalara dijital dünyada büyüme olanağı tanıyan Diverseffect’in müşteri portföyünde; Kelebek Mobilya, İstinye Üniversitesi, Finansal Kurumlar Birliği (FKB), IVA Natura, Poca, Buzdağı Su, Abay Holding ve Birleşik Ödeme gibi 20’nin üzerinde marka yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← KimBCF Dijital İletişim Çalışmaları için Diverseffect’i Tercih Etti! OrConcept, Dijital Medya Çalışmaları için LEVELUP’ı Seçti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.