Diverseffect Ailesine 3 Yeni Marka Katıldı!

Ajans Haberleri, Haberler 30 Ara 2022
Diverseffect Ailesine 3 Yeni Marka Katıldı!

Gelişen dijital pazarlama ihtiyaçlarına profesyonel ve yaratıcı çözümler sunan Diverseffect, müşteri portföyüne üç yeni marka daha ekledi!

Sonuç odaklı yaklaşımıyla yerli ve global birçok köklü firmaya; sosyal medya yönetimi, web tasarım, dijital pazarlama yönetimi, kreatif hizmetler ve influencer marketing alanlarında hizmet veren Diverseffect, sektördeki varlığını güçlendirmeye ve başarılı projelere imza atmaya devam ediyor.

Diverseffect, yükselen markalardan; BioFeline, Beauty Pillow ve Onep Özel Tıp Merkezi’nin dijital mecralardaki yol arkadaşı olacak. Anlaşma sağlanan markalar ile birlikte ajans, bünyesindeki global markalara yenilerini ekledi. 

Anlaşılan markalardan Onep Özel Tıp Merkezi, plastik cerrahi uygulamalarına; BioFeline, evcil hayvanların beslenme ihtiyaçlarına; Beauty Pillow ise sağlıklı ve kaliteli uykuya yönelik ürün ve hizmetler sunmasıyla dikkat çekiyor.

2011’den beri faaliyet gösteren ve sunduğu yaratıcı çözümlerle markalara dijital dünyada büyüme olanağı tanıyan Diverseffect; Kelebek Mobilya, Celenes by Sweden, İstinye Üniversitesi, Finansal Kurumlar Birliği (FKB), Kimpack, Kimpaş, Abay Holding, Iva Natura, Poca, Birleşik Ödeme gibi birçok değerli markanın ve kurumun dijital çözüm ortağı olarak hizmet veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ROIBLE, İzmir'de Düzenlenen Oniki Etkinliğine Katıldı! Eczacıbaşı Monrol Dijital Partner Tercihini Scope’tan Yana Kullandı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.