KimBCF Dijital İletişim Çalışmaları için Diverseffect’i Tercih Etti!

Ajans Haberleri, Haberler 28 Şub 2023
KimBCF Dijital İletişim Çalışmaları için Diverseffect’i Tercih Etti!

Gaziantep merkezli olan ve inovatif ürünleri ve özgün tasarım anlayışıyla sektöre yön veren marka konumunda yer alan KimBCF’in dijitaldeki tercihi Diverseffect oldu.

Kim BCF iplik tesislerinde, sektöründe deneyimli personeli ve ileri teknolojiye sahip araçları ile test ve kontrol işlemlerini uzman bir şekilde yapan KimBCF’in dijitaldeki çalışmalarının dümen başında, tecrübeli ve uzman dijital pazarlama ajansı Diverseffect olacak.

Ayrıca hem içerik hem tasarım hem de yazılım anlamında Diverseffect’in uzman ekibi tarafından, dönemin son trendlerine ve markamızın ihtiyaçlarına göre oluşturulacak web sitesi çok yakın zamanda kullanıcıların hizmetine açılacak.

2011’den beri faaliyet gösteren ve sunduğu yaratıcı çözümlerle markalara dijital dünyada büyüme olanağı tanıyan Diverseffect’in müşteri portföyünde; Kelebek Mobilya, İstinye Üniversitesi, Finansal Kurumlar Birliği (FKB), IVA Natura, Ener Türk, Yemek Sepeti, Bilkent Holding Abay Holding ve Birleşik Ödeme gibi 30’un üzerinde marka yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← RHG EnerTürk 4 Şirketinin Web Sitesini Diverseffect ile Geliştirecek! King’in Yeni Dijital Ajansı Diverseffect Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.