Diverseffect, E&E Group Web Sitesi Yeniledi!

Projeler, Web siteleri 02 Ara 2022
Diverseffect, E&E Group Web Sitesi Yeniledi!

Dijitali yaratıcılıkla buluşturan ajans Diverseffect’in uzman tasarım ve yazılım ekibi tarafından özenle hazırlanan E&E Group web sitesi, şimdi yayında!

Kariyer ve Kurumsal Değişim Yönetimi alanında faaliyet gösteren bir İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Şirketi olan E&E Group; bireylerin, takımların ve kurumların daha bağlı, verimli ve uyumlu çalışmalarına katkı sağlamayı misyon edinmiştir.

Outplacement ve İşgücü Azaltma, Yönetici Koçluğu, Kariyer ve Liderlik Geliştirme, Ölçme Değerlendirme ve Kurumsal Değişim Yönetimi, Yönetici Temini konularında uzmanlaşan E&E Group web sitesinde kullanıcılarını son dönemin dijital trendlerine uygun, eşsiz bir deneyim bekliyor. Ayrıca site içerisinde kullanıcıların danışmanlıklar hakkında detaylı bilgi alabildikleri bir kısım da mevcut.

Müşteri portföyündeki yerli ve global markalara web tasarım, sosyal medya, içerik pazarlaması, dijital reklam stratejisi geliştirme hizmetlerini 360 derece sunan sonuç odaklı ajans Diverseffect, kreatif yaklaşımı ve stratejiyi uzmanlıkla bir araya getirerek dikkat çekici projelerin altına imza atmaya devam ediyor.

E&E Danışmanlık web sitesini incelemek ve tüm detaylı bilgilere ulaşmak için linke tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ATIŞTIRMALIĞIN DOĞALI BU! “Dahi Anlamındaki De”ye Komili De Dahil Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.