Rentiva Sosyal Medya Yönetimi İçin LEVELUP’ı Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 23 Ağu 2022
Rentiva Sosyal Medya Yönetimi İçin LEVELUP’ı Seçti

Arabasını kiralayarak ek gelir elde etmek isteyen araç sahipleri ile, araba kiralama ihtiyacı olan kişileri bir araya getiren, her iki kitlenin de hayatını kolaylaştıracak detayları özenle kurgulayan, paylaşım ekonomisinin temsilcisi Rentiva, sosyal medya ve dijital iletişim çalışmaları için LEVELUP ile anlaştı.

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, Rentiva’nın sosyal medya yönetimi çalışmalarını gerçekleştirecek.

“Yola Çık” mottosuyla İstanbul’da kurulan, herkesin uygun fiyatlar, tam güvence ve olabilecek en kolay şekilde araç kiralayabilmesini amaçlayan Rentiva, Türkiye’nin en büyük online kişiden kişiye araç kiralama platformu olmayı hedefliyor. Şimdilik sadece İstanbul’da hizmet veren Rentiva, yakın gelecekte tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi amaçlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Clockwork, Altın Örümcek’ten 3’te 3 İle Döndü! Besler Group Web Sitesi Çalışmaları İçin Diverseffet’i Tercih Etti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.