Boray Estate Yeni Emlak Sitesi, LEVELUP İle Seviye Yükseltti!

Projeler, Web siteleri 01 Eyl 2021
Boray Estate Yeni Emlak Sitesi, LEVELUP İle Seviye Yükseltti!

Kırbrıs’ın en büyük inşaat geliştirme ve emlak firmalarından biri olan Boray Estate’in yeni emlak sitesi, altyapısı LEVELUP tarafından oluşturularak yayına girdi.

HTML5, CSS3, bootstrap, laravel gibi teknolojiler kullanılarak geliştirilen internet sitesi; %100 mobil ve SEO uyumlu yapısı ile dikkat çekiyor. UX / UI tasarım kriterleri göz önünde bulundurularak geliştirilen site aynı zamanda projeye özel kontrol paneli ile firma içerisindeki danışmanlara sayısız özellik sunuyor.

levelup-boray-estate-yeni-emlak-sitesi

Dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, tasarım ve yazılım alanlarında iş ortaklarına tam hizmet veren LEVELUP, kurulduğu günden bu yana 100’ün üzerinde ulusal ve global markaya hizmet vermeye devam ediyor. Performans odaklı yaklaşımı ile başarı hikayeleri yazan LEVELUP; gayrimenkul, AVM, otomotiv, eğitim, sağlık gibi onlarca sektöre özel dijital çözümler üretiyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bana Gene, Sana Gene, Gene Gene… Yenilenen İmajıyla Komagene! Clockwork’ten Kızılay Maden Suları İçin Yepyeni Bir Web Sitesi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.