Master Life, Dijital Projelerini LEVELUP İle Büyütüyor

Ajans Haberleri, Haberler 04 Şub 2022
Master Life, Dijital Projelerini LEVELUP İle Büyütüyor

20 yılı aşkın tecrübesiyle, Türkiye’nin önde gelen konut, AVM, ofis ve tesis yönetim firmalarından Master Life dijital iletişim çalışmaları için LEVELUP ile anlaştı.

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, Master Life’a ait web projeleri ve sosyal medya çalışmalarını gerçekleştirecek.

Master Life konut, AVM, ofis ve tesis yönetiminde müşterilerinin çözüm ortağı rolünü üstlenerek, proje başlangıçlarından itibaren proje çizim aşamaları, mimari süreçler, sosyal alanlar ve yaşam alanlarında hayatı kolaylaştıran hizmetler sunuyor. Master Life, tecrübesi ve profesyonel altyapısıyla müşterilerinin huzurlu, güvenli ve kaliteli zaman geçirmesini en büyük önceliği olarak görüyor.

Master Life, inşaat sektörünün öncü firmalarından Dap Yapı’nın, Taksim Petek, Dalga Kule, Z Ofis, Şelale Premium Rezidans, Şelale Konakları, Dap Royal Center, Dragos Royal Tower, Vazo Kule, Burgu Kule gibi birçok projesinin yönetimini başarıyla tamamladı. Günümüzde İstMarina, Validebağ Konakları, Teras Kule, Dap İzmir, Adam Kule projelerine bina ve tesis yönetimi, yönetim danışmanlığı, güvenlik hizmetleri, teknik destek ve hijyen konularında tam hizmet sağlayan Master Life, Dap Yapı’nın yeni projeleri Nişantaşı Koru ve Orman Köy’ün de konut yönetimini almaya hazırlanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Roipublic, 2022 Premier İş Ortağı Statüsü Kazandı digital/design/integrated/paris Gözünü MENA Bölgesine Çevirdi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.