Aston Life Cadde Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 21 Oca 2022
Aston Life Cadde Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti

Türkiye’nin önde gelen alt yapı ve taahhüt firmalarından ASTON YAPI ELEMANLARI A.Ş. 36 yıllık bilgi ve tecrübesi çatısı altında AS-TON, RAMS ve KUZEYLİ iş ortaklığı ile Sancaktepe’de hayata geçirilen Aston Life Cadde projesi dijital iletişim çalışmaları için LEVELUP ile anlaştı.

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, Aston Life Cadde projesinin kurumsal kimlik, katalog, web sitesi ve sosyal medya çalışmalarını gerçekleştirecek.

Aston Life Cadde, metropol yaşamında rahat bir nefes alma ihtiyacını karşılayacak geniş bahçe, teras, balkon seçeneklerine sahip az katlı, akıllı ev sistemleri ile donatılmış konut imkanlarının yanı sıra, profesyonel yaşamı da bünyesinde barındıran ticari & ofis bloğuna sahip olması ile hem oturumcu hem yatırımcılar için İstanbul’da yer alan en avantajlı ve gözde projelerden biri olacak.

Aston Life Cadde konumuyla, İstanbul’un iş yaşamının kalbi olacak Finans Merkezi’ne, Ümraniye – Çekmeköy -Sultanbeyli Metro Hattı’na (M5), Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük hastanesi olacak olan Sancaktepe Şehir Hastanesi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Tem Bağlantı yoluna, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarına, VİAPORT ve Rings AVM’ye kolay ulaşım olanakları ile iş yaşamı, sosyal yaşam ve sağlık hizmetleri alanlarında büyük avantajlar sunacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Istcode 360° Dijital Ajans Müşteri Portföyünü Genişletiyor Poliya’nın Web Sitesi, Diverseffect Yaratıcılığıyla Baştan Aşağı Yenileniyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.