Clockwork, Altın Örümcek’ten 3’te 3 İle Döndü!

Ajans Haberleri, Haberler 23 Ağu 2022
Clockwork, Altın Örümcek’ten 3’te 3 İle Döndü!

Bu sene 20. yaşını kutlayan Clockwork; 20. Altın Örümcek Web Ödülleri’nden 3’te 3 ile döndü!

Clockwork’ün kazanmış olduğu ödüller:

  • Regnum Carya – Turizm & Seyahat Kategorisi – 1.’lik Ödülü
  • Jeep Online – Otomotiv Kategorisi – 3.’lük Ödülü
  • Zorlu Center – Gayrimenkul & Yaşam Merkezleri – Halkın Favorisi Ödülü 

İlk olarak 2002 yılında düzenlenen, çeşitli devlet kademelerinin ve internet girişimlerinin de desteğini alan dünyanın Oscar’ı Altın Örümcek Ödülleri, Türkiye’nin internet sektöründeki en prestijli ve en güçlü ödülleri olarak kabul ediliyor. İnternet sitelerinin ve mobil uygulamaların hem alanında uzman jüri üyeleri hem de halk oylamasıyla değerlendirildiği yarışmada projeler pek çok açıdan mercek altına alınıyor. İnternet sitelerini ve mobil uygulamalarını kullanılabilirlik, yenilik, güvenlik, hız, kolaylık ve stabilite gibi alanlarda değerlendiren Altın Örümcek Ödülleri, aynı zamanda zengin kategorileriyle de öne çıkıyor.

Müşterilerine dijital ürün ve deneyimler oluşturan Clockwork; Little Casears, Turkish Airlines, Pizza Hut, Tofaş, Gloria Hotels&Resorts, Morpara, Calista Luxury Resort, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, McDonald’s, House of Super Step, Akra Hotels, LCWaikiki, İnci Akü, Kahve Dünyası, BHM Group, Zorlu Holding, Kütahya Porselen, Molu, Züber, Global Ports Holding, TSI Seats, Alibey Hotels&Resorts, Eataly, Teksüt, Tüyap, Creavit, NG Hotels, Matadoor, Sirene Hotels, Zorlu Enerji, Özaltın Holding, Doxa, Türkiye Golf Federasyonu, Temsa gibi portföyüne kattığı bir çok değerli marka ve 80’den fazla ödüllü projesi ile yoluna devam ediyor.

Clockwork kazanmış olduğu ödülleri Instagram hesabından paylaştı: https://www.instagram.com/clockworkagency/ 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Fuzul Holding’in Yeni Dijital Ajansı Scope Digital! Rentiva Sosyal Medya Yönetimi İçin LEVELUP’ı Seçti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.