Makro Teknik, İhracat Hedeflerini LEVELUP ile Gerçekleştiriyor

Ajans Haberleri, Haberler 21 Oca 2022
Makro Teknik, İhracat Hedeflerini LEVELUP ile Gerçekleştiriyor

1998 yılından bu yana ısıtma, HVAC (Heating Ventilating and Air Conditioning) alanında Türkiye’nin lider markaları arasında yer alan Makro Teknik, geçtiğimiz Mart ayında dijital reklam yönetimi için LEVELUP ile anlaşmıştı.

Türkiye’de yakalanan başarının ardından Avrupa başta olmak üzere Ortadoğu ve Balkanlar’da da ihracatta büyümeyi hedefleyen Makro Teknik; Google, Facebook ve Instagram reklamları ile hedeflerini gerçekleştiriyor.

Makro Teknik yönetim kurulu başkanı Nurettin Özdemir; ihracatın her zamankinden daha fazla önem kazandığı bu dönemde dijital araçları doğru kullanarak fırsatları iyi değerlendirmenin önemini vurguluyor. Ekonomik koşulların iyileşmesinin yolunun yurt dışına daha çok satış yapmaktan geçtiğini vurgulayan Nurettin Özdemir, bu amaca ulaşmak için en düşük maliyetle talep toplamanın dijital kanallardan ve bu kanalların doğru kullanılmasından geçtiğini belirtiyor.

7 TL gibi düşük bir form maliyeti ile Balkanlar, Ortadoğu ve Avrupa’dan kısa sürede yüzlerce talep toplanmasını sağlayan LEVELUP, performans odaklı yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini giderek artırıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Poliya’nın Web Sitesi, Diverseffect Yaratıcılığıyla Baştan Aşağı Yenileniyor! Webtures’ın SEO Başarı Hikayesi: Confident →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.