Besler Group Web Sitesi Çalışmaları İçin Diverseffet’i Tercih Etti!

Ajans Haberleri, Haberler 23 Ağu 2022
Besler Group Web Sitesi Çalışmaları İçin Diverseffet’i Tercih Etti!

İklimlendirme sektöründe Copa Isı Sistemleri ve Bestherm İklimlendirme, Plastik Enjeksiyon ve Plastik Ambalaj sektöründe Tork Ambalaj ve SBM Plastik, İnşaat ve Yapı Malzemeleri sektöründe Yapıloji ve BestYap şirketlerinin bulunduğu sektörlerde lider konumda yer alan Besler Group, web sitesinde de fark yaratmak için Diverseffect’i seçti.

Global ve yerli birçok marka ile başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdüren aynı zamanda 10. yılını kutlayan Diverseffect, Besler Group web sitesine de yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Kurulduğu yıldan bu güne dek ulusal ve uluslararası birçok markaya web tasarım, sosyal medya, içerik pazarlaması, dijital reklam stratejisi geliştirme gibi birçok alanda hizmet veren Diverseffect’in diğer çalışmalarını incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Rentiva Sosyal Medya Yönetimi İçin LEVELUP’ı Seçti Haliç Üniversitesi’nin Doluluk Oranı %98 Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.