Gül İnşaat, Ahteran İstanbul Projesi için LEVELUP’ı seçti.

Ajans Haberleri, Haberler 02 Ağu 2021
Gül İnşaat, Ahteran İstanbul Projesi için LEVELUP’ı seçti.

1980 yılından bu yana standartları yükselten inşaat projelerine imza atan Gül İnşaat, Esenyurt’taki yeni projesi Ahteran İstanbul’un için LEVELUP ile anlaştı.

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, Ahteran İstanbul projesinin kurumsal kimlik, katalog ve internet sitesi çalışmalarını gerçekleştirecek.

Bugüne kadar 3.142.000 m2 yaşam alanı üreten 20.000’in üzerinde konutu teslim eden Gül İnşaat, Esenyurt Ardıçlı’da 2+1’den 4+1’e kadar, göl manzaralı, keyifli, prestijli ve konforlu yaşam alanları sunuyor. Kanal İstanbul’a komşu, metro durağının yanı başında, 25.000 m2’lik alanda 304 konutu satışa sunan Ahteran İstanbul, müşterileri için kaliteli bir yaşam, kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ‘‘Türkiye’de İçerik Pazarlaması 2021’’ Raporu Yayınlandı Kormetal, Yeni Ajansını Seçti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.