Range Rover Evoque Kimsenin Aşamayacağı Tümsekleri Bile Aşabilir

Range Rover Evoque  Kimsenin Aşamayacağı Tümsekleri Bile Aşabilir

Range Rover Evoque, İngiltere’de kapalı bir sokağa yerleştirilen koca bir tümseği bile kolayca aşabildi.

İngiltere’nin trafiğe kapalı sokaklarından birinde bir gösteri gerçekleştirildi. Land Rover ve Spark44 tarafından sokağa yerleştirilen alışılmışın dışındaki tümsek, normal otomobillerin üzerinden geçemeyeceği kadar yüksekti. Sokağa yerleştirilen tümsek, “Range Rover Evoque Stunt – Speed Bump” kampanyasının bir paçasıydı.

Her gün o güzergahı kullanan sürücüler, yolun ortasında yerleştirilen dev tümseğe anlam veremedi, yayaların ve bisiklet sürücülerinin bazıları tümseğin üzerinden geçerek yollarına devam etti, otomobil sahiplerinin bazıları ise tümseğin üzerinden geçmek için şanslarını denedi ve aracın tamponunu tümseğin üzerinde bırakmaya çok yaklaştı.

Range Rover Evoque ise, etraftaki insanların şaşkın bakışları arasında tek bir hamlede yüksek tümseğin üzerinden geçmeyi başardı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türk Eximbank’ın Yenilenen Web Sitesi Yayında! BMW M5 Drift Rekoru Kırarak Guinness Rekorlar Kitabına Girdi →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.