Profesyonel Makyajın Adresi Krylon, Diverseffect İle Anlaştı!

Ajans Haberleri, Haberler 12 Nis 2021
Profesyonel Makyajın Adresi Krylon, Diverseffect İle Anlaştı!

Dijital iletişim alanında her geçen gün yeniliklere imza atan Diverseffect, Krylon’ın dijital reklam ajansı oldu.

Globalde ve yerelde tüketicileri için “en iyisini” üretmeyi ilke edinen Krylon, Diverseffect Dijital Reklam Ajansı aracılığıyla tüketicileriyle iletişim kuracak.

1945 yılında Berlin’de tiyatro makyajı için ürünler üreterek faaliyete başlayan Krylon, günümüzde globalde ve yerelde profesyonel makyaj tüketicilerinin aradığı kaliteli ürün segmenti ile dikkat çekmektedir. Makyajı bir bilim olarak nitelendiren Krylon, ürettikleri ürünlerin insan sağlığına uygun bir şekilde üretmekte ve daha da önemlisi bu süreçte hiçbir hayvan üzerinde deney yapmamaktadır.

Sosyal medya, web tasarım, içerik pazarlaması, UX strateji ve tasarım, dijital reklam stratejisi gibi pek çok alandaki hizmetlerini kreatif bir bakış açısıyla sunan Diverseffect, portfolyosunu genişleterek adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← iLab Holding bünyesinde bulunan HangiKredi’nin kreatif dijital ajans konkurunu RED and GREY kazandı. Sermaye Piyasalarının Yenilikçi Gücü A1 Capital, Dijitaldeki Gücünü Sample Digital Lab Ajansı İle Gösteriyor. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.