Digitalzone Meetups Online Bu Ay OnCrawl Sponsorluğunda 27 Nisan’da!

Digitalzone Meetups Online Bu Ay OnCrawl Sponsorluğunda 27 Nisan’da!

Zeo Agency’nin sektörün gelişimine katkı sağlamak üzere düzenlediği Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

27 Nisan Salı günü saat 19:00’da OnCrawl sponsorluğunda düzenlenecek olan Digitalzone Meetups’ta bu ay tarama verilerinizi segmente etmek ve SEO uyumlu içerik stratejisi oluşturmak üzerine konuşulacak.

İlk oturumda Optdcom Managing Director’ü Serbay Arda Ayzit ”Sitenizin Tarama Verilerini Segmente Ederek Nasıl Daha İyi İçgörüler Elde Edebilirsiniz?’’ başlıklı bir sunum gerçekleştirecek. Ayzit, web sitelerindeki sorunları daha iyi görebilmek üzere yapılan taramaları optimize etmek üzere bu verileri OnCrawl ile segmente etme konusunu detaylı bir şekilde ele alacak.

İkinci oturumda ise Zeo Agency’de Sr. SEO Analyst olarak görev alan Metehan Urhan ”SEO Uyumlu İçerik Stratejisi ile Daha Fazla Organik Trafik Kazanmak” konusuna odaklanacak. Bu sunumda içeriğin ne olduğu, SEO için neden önemli olduğu, içerik üretirken SEO açısından dikkat edilmesi gereken önemli noktalar ve konu hakkında doğru bilinen bazı yanlışlar incelenecek.

Etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik programı:

19:00 – 20:00 – Serbay Arda Ayzit – Sitenizin Tarama Verilerini Segmente Ederek Nasıl Daha İyi İçgörüler Elde Edebilirsiniz?
20:00 – 21:00 – Metehan Urhan – SEO Uyumlu İçerik Stratejisi ile Daha Fazla Organik Trafik Kazanmak

Digitalzone Meetups etkinliğinin önceki kayıtlarına YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 8. Boğaziçi Marka Zirvesi’ne Sayılı Günler Kaldı! ‘Dijitalleşme Çağında Sosyal Fayda’nın Konuşulacağı Digitalzone Meetups Online 31 Mart’ta! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.