Nubia, Yola Diverseffect İle Devam Ediyor!

Ajans Haberleri, Haberler 05 Nis 2021
Nubia, Yola Diverseffect İle Devam Ediyor!

Ülkemizin profesyonel makyaj sektörünün lider oyuncularından biri olan Nubia, dijital mecralarda yola Diverseffect ile devam etme kararı aldı.

Bir İnanır Group markası olan Nubia, 31 yıldır profesyonel alanda güzellik ve sağlık konusunda hizmet ve ürünler sunmaktadır. Profesyonel makyaj ürünleriyle, biyolojik yaşa göre değil, cilt yaşına uygun olan ürünleri belirleyerek, cilt tipine uygun özel ürün ve bakımları ile tüketicilerine hitap etmektedir.

Uzman ve tutkulu kadrosu, kurumsal yapısı ve hedefleriyle profesyonel makyaj sektörünün lider oyuncularından biri haline gelen Nubia, bünyesinde bulundurduğu dünyaca ünlü profesyonel markalar ve geniş ürün yelpazesiyle cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, sağlıklı ciltler oluşturmayı hedef edinmiş bir sunum ve bakım merkezi olmasıyla öne çıkıyor. Profesyonel makyaj ürünleriyle adını daha çok duyacağımız Nubia, tüm dijital çalışmalarını Diverseffect’ın uzman ve deneyimli ekibi ile yürütecek.

Doğru strateji ve doğru hedeflemeyi kreatif bakış açısıyla birleştiren ve müşteri portföyündeki hem global hem de yerli markalara web tasarım, sosyal medya, içerik pazarlaması, dijital reklam stratejisi geliştirme gibi hizmetlerini 360 derece sunan Diverseffect, Nubia için dijital mecralarda dikkat çekici çalışmalar yapmaya hazırlanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Wesse Dijital Ajansını Seçti. FLOKİ, Horizon Interactive Awards’ta Gold Winner Ödülünün sahibi oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.