Portuma, Spektra Games İle Ortaklıklarını Duyurdu!

Portuma, Spektra Games İle Ortaklıklarını Duyurdu!

Portuma ailesi, Spektra Games ile bir ortaklık duyurmanın heyecanını yaşıyor!

Destex Digital‘in katkılarıyla geliştirilen başarılı şirket Portuma’nın yenilikçi ekosistemine entegre olan son oyun stüdyosu Spektra Games oldu. Türkiye’nin önde gelen oyun ekosistem paydaşları Spektra Games ve Portuma, birlikte sağlam bir ilişki kuruyor.

Spektra Games, 2021’de toplam 13 milyonun üzerinde indirmeye ulaştı ve Portuma’nın oyun içi reklam entegrasyonuna katılarak ekosistemini daha da büyütüyor. Öncü oyun stüdyosu Spektra Games, Parking Master Multiplayer oyunu ile daha ilk ayında 1 milyonun üzerinde indirmeye ulaştı!

Portuma’nın interaktif oyun içi reklam ekosistemi tarafından sağlanan yaratıcı ve pratik çözümler büyüyor ve sistem paydaşlarını da beraberinde büyütüyor. Portuma, Türkiye’nin ilk, ve dünyanın sayılı oyun içi reklam şirketlerindendir. P2e entegrasyonu ile Portuma, oyuncuların oyun oynarken token kazanmasını sağlıyor ve oyunun doğal akışını bozmuyor.

IAB tarafından kabul edilen reklam oranları, oyunların içindeki reklam alanlarında yüksek kaliteli görseller sağlar. Artık Portuma’ya entegre olan reklamcılar, Spektra Games’in çılgın eğlenceli oyunlarıyla binlerce kişiye ulaşabiliyor!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← DeFacto Europe’un Tercihi AHTAPOT Oldu! Dünyanın Lider Kruvaziyer Limanı Markası Global Ports Holding, Clockwork’te Demir Attı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.