Portuma, Pollux Studios İle Partnerlik Duyurdu!

Portuma, Pollux Studios İle Partnerlik Duyurdu!

Destex Digital‘in katkılarıyla geliştirilen Portuma, Türkiye’nin ilk dünyanın önde gelen oyun içi reklamcılık platformu olarak ekosistemini her geçen gün genişletiyor!

Partnerlik anlaşması ile ekosistemine Pollux Studio oyunlarını da entegre eden Portuma, aktif olarak 4 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip; 156 ülkede kullanılıyor ve 15 farklı kategoriden oyuna ev sahipliği yapıyor. Portuma’ya entegre olan Pollux Studio ise 41 farklı oyuna ve 200 milyonun üzerinde indirme sayısına sahip.

Portuma’nın paylaşımcı ve dinamik yapısı oyun şirketlerini, oyun geliştiricileri, oyun severleri ve reklamverenleri bir araya getirerek herkes için kazançlı bir ortam yaratıyor. Oyun şirketleri Portuma’ya entegre olarak oyunda kalma sürelerini ve indirme sayılarını artırırken oyna kazan entegrasyonuna katılan oyuncular ise oynayarak Portoken kazanabiliyorlar.

Portuma’nın reklama getirdiği yenilikçi bakış açısı ve uygulamaları sayesinde oyuncular, pop-up reklamların aksine oyun içinde rahatsız edilmiyor ve böylelikle kesintisiz bir oyun deneyimi sağlanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Logitech ve Logitech G Yeni Sosyal Medya Ajansını Seçti! Palladium Ataşehir AVM Sosyal Medya Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.