Dünyanın Lider Kruvaziyer Limanı Markası Global Ports Holding, Clockwork’te Demir Attı!

Ajans Haberleri, Haberler 03 Kas 2022
Dünyanın Lider Kruvaziyer Limanı Markası Global Ports Holding, Clockwork’te Demir Attı!

14 ülkede 26 kruvaziyer limanı işleten ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Global Ports Holding, dijital iletişim çalışmaları için Clockwork’ü tercih etti.

Bir dünya markası olan şirketin vizyonuna uygun şekilde yenilecek web sitesinin mimarı ve projenin ilerleyen aşamalarında dümen başında, Türkiye’nin seçili ajanslarından olan Clockwork olacak. 

Bu sene 20. yaşını kutlayan Clockwork; Little Casears, Turkish Airlines, Pizza Hut, Tofaş, Gloria Hotels&Resorts, Morpara, Calista Luxury Resort, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, McDonald’s, House of Super Step, Akra Hotels, Nef, LCWaikiki, İnci Akü, Kahve Dünyası, Borusan Lojistik, Zorlu Holding, Kütahya Porselen, Molu, Züber, Koleksiyon Mobilya, TSI Seats, Alibey Hotels&Resorts, Eataly, Teksüt, Tüyap, Creavit, Matadoor, Sirene Hotels, Zorlu Enerji, Özaltın Holding, Doxa, Türkiye Golf Federasyonu, Temsa gibi portföyüne kattığı bir çok değerli marka ve 80’den fazla ödüllü projesi ile yoluna devam ediyor.

Clockwork yeni markasını Instagram hesabından duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Portuma, Spektra Games İle Ortaklıklarını Duyurdu! Marmara Karavan, Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.