Portuma Ekosistemine Entegre Olan İlk Bilgisayar Oyunu Rise Online Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 31 Ağu 2022
Portuma Ekosistemine Entegre Olan İlk Bilgisayar Oyunu Rise Online Oldu!

Portuma ekosistemine entegre olarak oyun içi reklamcılıkta büyük ivme yakalayan mobil oyun sağlayıcılarının yanı sıra Rise Online, platforma entegre olan ilk bilgisayar oyunu oldu!

Destex Digital‘in katkıları ile geliştirilen Portuma; 15 farklı oyun kategorisi, 4 milyon aktif kullanıcı ve aktif olarak kullanıldığı 156 farklı ülke ile ekosistemini her geçen gün büyütmeye devam ediyor. Türkiye’nin ilk, dünyanın sayılı oyun içi reklamcılık şirketlerinden olan Portuma; markalar ile reklamverenleri bir araya getirerek reklamcılık sektöründe yeni bir çağ yaratıyor.

Yerli mmorgb oyunu Rise Online; geniş oyuncu kitlesi, etkileyici grafikleri ve sürükleyici hikâye örgüsü ile birçok oyunseverin favori oyunlarından biri haline gelmiş durumda.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← NG Hotels Web Sitesi Clockwork Tarafından Yenilendi. Portuma, Oyun İçi Reklamcılıkta 12 Milyon Reklam Gösterimine Ulaştı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.