Fame+Noble 20. Altın Örümcek Ödülleri’nde 3. Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 15 Ağu 2022
Fame+Noble 20. Altın Örümcek Ödülleri’nde 3. Oldu!

Destex Digital’in kreatif ajansı Fame+Noble, katıldığı 20. Altın Örümcek Ödülleri’nde Sosyal Sorumluluk (Web Sitesi) kategorisinde yarışarak “Hayaller Dijitale Taşınıyor; Tuvalden Piksele” projesi ile üçüncü oldu!

Altın Örümcek Ödülleri, Türkiye’nin en büyük web ödülleri programı olarak bilinmenin yanı sıra dijital dünyada yer alan web, dijital pazarlama ve mobil teknolojiler kapsamında yarışan başarılı projeleri ödüllendiriyor.

Bu yıl yirmincisi düzenlenen yarışmada, Fame+Noble’ın İGA İstanbul Havalimanı ile hayata geçirdiği projesi, finalistlerin arasında yerini almıştı. Destex Digital’in kreatif süreçlerinin yönetimini üstlenen Fame+Noble, Sosyal Sorumluluk kategorisinde üçüncü olan “Hayaller Dijitale Taşınıyor; Tuvalden Piksele” projesi ile otizmli bireylerin hayata aktif katılımını destekleyen ve teşvik eden dijital koleksiyonlar ortaya koydu.

Proje kapsamında çocukların çizimleri AR teknolojisi ile hareketlendirildi ve NFT kopyalarına dönüştürüldü, böylelikle çizimler dijital ortamda sonsuza dek yerini aldı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Jellybon’a Altın Örümcek’ten 1. ‘lik Ödülü! Dijitalde Seviye Yükselten Ajans LEVELUP →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.