BACK-UP Sosyal Medya, Tasarım ve Yazılım Çalışmaları için LEVELUP’ı Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 06 Eyl 2022
BACK-UP Sosyal Medya, Tasarım ve Yazılım Çalışmaları için LEVELUP’ı Seçti

2003 yılında Türkiye’de kişisel asistan hizmetlerinde öncü ve lider firma olarak kurulan, 20 ülkede faaliyet gösteren ve müşteri sadakati programlarında dünya lideri Tenerity ortaklığıyla yüz binlerce kullanıcıya hizmet veren BACK-UP dijital iletişim çalışmaları için LEVELUP ile anlaştı.

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, BACK-UP’ın web-yazılım, tasarım ve sosyal medya yönetimi çalışmalarını gerçekleştiriyor.

“Her sorunun bir çözümünün olduğu renkli bir dünya” olan BACK-UP, Türkiye’de kişisel asistans hizmetlerinin öncü ve lider firmasıdır. Kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı hizmetleri ile hayatı kolaylaştıran BACK-UP, İhtiyaç duyulan her an, her yerde; evde, yolda, seyahatte, sağlıkta ve özel tüm ihtiyaçlarda kişinin yanında olan en güvenilir yardımcısıdır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Palladium Ataşehir AVM Sosyal Medya Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti NN Hayat ve Emeklilik konkurunu ddip digital/design/integrated/paris kazandı. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.