Portuma’ya İki Yeni Oyun Entegre Oldu!

Portuma’ya İki Yeni Oyun Entegre Oldu!

Türkiye’nin ilk ve dünyanın sayılı oyun içi reklamcılık şirketlerinden Portuma’ya, iki yeni oyun daha entegre edildi! “Happy Crab” oyunlarından Taxi Simulator ve Truck Cargo Simulator oyunlarında artık dinamik reklamlar görmek mümkün.

Destex Digital‘in katkıları ile geliştirilen Portuma, bünyesinde birçok oyun stüdyosu ve 15 farklı kategoriden yüzlerce oyun bulunduruyor. Her gün büyümeye devam eden oluşum, 156 farklı ülkeden günlük 4 milyona yakın aktif kullanıcıya ulaşıyor. Portuma, reklamverenleri, hedef kitleleri ile en zahmetsiz şekilde buluşturuyor. Oyun içi dinamik reklamlar sayesinde hem oyuncuların oyun keyfi bölünmüyor hem de reklamverenler yenilikçi reklam kampanyaları sayesinde genç kitlelere kolayca ulaşabiliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijitalde Seviye Yükselten Ajans LEVELUP ddip digital/design/integrated/paris, Kolajen Devi CollaSel’in E-Ticaret Temellerini Atıyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.