Esenyurt Üniversitesi Portuma’ya Entegre Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 22 Tem 2022
Esenyurt Üniversitesi Portuma’ya Entegre Oldu!

Eğitim kurumlarının pazarlama ve reklamcılık faaliyetlerinde sıklıkla adından söz ettiren ve Portuma, iş birliklerinin arasına Esenyurt Üniversitesi’ni de dahil etti!

Markalar ve oyun firmaları ile iş birlikleri kurarak ağını sürekli genişleten ve Destex Digital‘in katkıları ile geliştirilen Portuma’nın son entegresi Esenyurt Üniversitesi oldu. Bu bağlamda Esenyurt Üniversitesi, en doğru hedef kitleye ulaşma ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmede; gençlerin internetteki davranış kalıplarını başarılı bir biçimde analiz eden Portuma’ya güveniyor.

Oyun firmalarının oyun içi reklamcılık faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürerek markalar ile Z kuşağını aynı atmosferde buluşturan Portuma, hem Türkiye pazarında hem de küresel pazarlarda bir ilki gerçekleştirerek markaların dikkatlerini çekiyor.

Oyun konsol firmaları, mobil oyun üreticileri ve bilgisayar oyun üreticileri Portuma’ya entegre olarak oyun içi dinamik reklam alanları satın alabiliyor. Oyun içi reklamcılık entegrasyonu ile markalar bilinirliğini artırabiliyor. Bununla beraber Portuma, hedef kitleye reklamları gösterirken bunu oyunun doğal akışı içinde gerçekleştiriyor. Böylelikle oyun severler, oyunlarını durdurmadan ve açılır pencereler ile rahatsız edilmeden oyuna devam edebiliyorlar.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sayo Kitabevi, SEO Çalışmaları İçin ROIBLE Organik Büyüme Ajansı'nı Tercih Etti Clicks’us Digital'e 3 Yeni Müşteri: Mood Gayrimenkul, Kumtel ve Bodivi →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.