NG Hotels Web Sitesi Clockwork Tarafından Yenilendi.

Ajans Haberleri, Haberler 01 Eyl 2022
NG Hotels Web Sitesi Clockwork Tarafından Yenilendi.

Son yıllarda turizm/otel sektöründeki tecrübesinden ve kazandığı ödüller ile adından fazlasıyla söz ettiren Clockwork; Türkiye’nin önde gelen otel grubu NG Hotels’in web sitesini yenileyerek yayına aldı.

Daha önce NG Hotels Phaselis Bay sitesini hazırlayan Clockwork bu süreçte; NG Hotels ile NG Hotels Sapanca, NG Hotels Afyon, NG Hotels Enjoy web sitesinin yenileme ve geliştirme süreçlerinden sorumlu olacak. 

Bu sene 20. yaşını kutlayan Clockwork; Little Casears, Turkish Airlines, Pizza Hut, Tofaş, Gloria Hotels&Resorts, Morpara, Calista Luxury Resort, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, McDonald’s, House of Super Step, Akra Hotels, LCWaikiki, İnci Akü, Kahve Dünyası, BHM Group, Zorlu Holding, Kütahya Porselen, Molu, Züber, Global Ports Holding, TSI Seats, Alibey Hotels&Resorts, Eataly, Teksüt, Tüyap, Creavit, Matadoor, Sirene Hotels, Zorlu Enerji, Özaltın Holding, Doxa, Türkiye Golf Federasyonu, Temsa gibi portföyüne kattığı bir çok değerli marka ve 80’den fazla ödüllü projesi ile yoluna devam ediyor.

Clockwork yeni markasını Instagram hesabından duyurdu;

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ddip digital/design/integrated/paris, Kolajen Devi CollaSel’in Yeni Ürünü İçin Lansman Çalışmalarına Başladı! Portuma Ekosistemine Entegre Olan İlk Bilgisayar Oyunu Rise Online Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.