Poliya’nın Web Sitesi, Diverseffect Yaratıcılığıyla Baştan Aşağı Yenileniyor!

Ajans Haberleri, Haberler 21 Oca 2022
Poliya’nın Web Sitesi, Diverseffect Yaratıcılığıyla Baştan Aşağı Yenileniyor!

1983 yılında kurulan, kompozit ve polimer ürünler geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmış olan ve dünya çapında 23 ülkede operasyonlarını sürdüren Poliya’nın yeni web sitesi Diverseffect’in uzman ekibiyle yeniden hayata geçiyor.

Kurulduğu yıldan bu yana yerli ve global birçok markaya hizmet veren ve yeni dönemde birlikte çalışmaya başladığı markalarla sektörde adından söz ettiren Diverseffect; modern yazılım teknolojileri kullanarak Poliya’nın web sitesine yeni bir boyut kazandıracak.

Adını kendi sektöründe çeşitli ürün serileri ile duyuran Poliya, Türkiye Çerkezköy ve Novaresine ile ortak İtalya tesislerinde ayrıca Rusya’da UPR doymamış polyester reçineleri, vinil ester reçineleri, renklendirici pigment pastalar, masif yüzey tanecikleri, yapıştırıcı sistemleri ve kalıp ayırıcı vakslar geliştirmekte ve üretmektedir.

Mecra uyumlu ve yönetilebilir yazılım teknoloji ve trendlerini işe katarak, doğru strateji ve kreatif bakış açısıyla oluşturduğu altyapılarla, sektöründe farklılıklar yaratan Diverseffect dijital reklam ajansı; gerek globalde gerekse de yerelde adı öne çıkan Pierre Fabre Türkiye, Kelebek Mobilya, PackUpp, Artaş Ambalaj gibi farklı sektörden markalara hizmet sunmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Aston Life Cadde Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti Makro Teknik, İhracat Hedeflerini LEVELUP ile Gerçekleştiriyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.