Nursanlar Holding ve 4 Markasının Web Sitesi Diverseffect’e Emanet!

Ajans Haberleri, Haberler 29 Ara 2021
Nursanlar Holding ve 4 Markasının Web Sitesi Diverseffect’e Emanet!

Nursanlar Holding A.Ş, yeni dönemde web sitesinin yeniden inşa edilmesi için Diverseffect ile anlaştı. İş birliği kapsamında holdinge ait 5 web sitesinin tasarım ve yazılım altyapıları, Diverseffect’in uzman ekibinin dokunuşları ile baştan aşağıya değişecek.

Neredeyse 60 yıldır Türkiye endüstrisinin içinde yer alan ve yerli otomotiv sanayinin gelişmesine paralel olarak, üç ana alanda gösterge, kablo ve metal parçalar ihtisaslaşmış firmaları ile varlığını başarıyla geliştirerek bugünlere kadar gelen Nursanlar, web sitesini yenileme sürecini Diverseffect’in alanında uzman ve deneyimli ekibi ile birlikte yürütecek.

Kurulduğu yıldan bu güne dek ulusal ve uluslararası birçok markaya web tasarım, sosyal medya, içerik pazarlaması, dijital reklam stratejisi geliştirme gibi birçok alanda hizmet veren Diverseffect, marka portföyüne Nursanlar Holding A.Ş’yi de ekleyerek, web sitesi yapım çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Scope Health 2021’İ Sağlık Alanında Geliştirdiği Projelerle Yerel ve Türkiye’de İlk Kez Alınan Global Ödüllerle Sonlandırdı! Logo Siber Güvenlik (Berqnet), BWA Digital İle Yazılım Hizmetleri Alanında Yeni Bir Yolculuğa Çıkıyor. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.