Diverseffect 4 Yeni Müşteri İle Anlaştı!

Ajans Haberleri, Haberler 23 Kas 2021
Diverseffect 4 Yeni Müşteri İle Anlaştı!

Müşterilerine kreatif, sosyal medya, web tasarım, yazılım, içerik pazarlaması ve dijital reklam stratejisi geliştirme hizmetleri veren Diverseffect, portföyünü genişletmeye devam ediyor.

Yeni iş birlikleri ile birlikte ajans; Rescoo, FİL-TEK, Carmed İlaç ve VAS Bilişim markalarının dijital reklam, sosyal medya ve web sitesi yönetiminden sorumlu olacak.

Diverseffect; Yemeksepeti, Avene, Ducary, Pierre Fabre, Garanti Leasing, Uğur Okulları Bilkent, Buzdağı Su, Kelebek Mobilya, İSO, Finansal Kurumlar Birliği, Tepe İnşaat, Reis Gıda, Memorial Rent Go vb. gibi değerli markalara sonuç odaklı başarılı projeler geliştirerek müşterilerine hizmet sunmaya güçlenerek devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sony Music’in Google ADS Ajansı Destex Digital Oldu! digital/design/integrated/paris 2021 Dijital İletişim Raporunu Hazırlıyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.