FLOKSER’in Web Sitesi Diverseffect İmzası İle Yenilendi!

Projeler, Web siteleri 30 Kas 2021
FLOKSER’in Web Sitesi Diverseffect İmzası İle Yenilendi!

Dijital trendleri baz alarak her bir detayının Diverseffect uzman tasarım ve yazılım ekibi tarafından özenle oluşturulduğu FLOKSER web sitesi, yenilenen yapısıyla şimdi yayında.

Bugün Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşundan biri olarak tekstil ve kimya sektöründeki şirketleri ile teknik deri, kumaş ve poliüretan hammadde üreticisi ve ihracatçısı olan FLOKSER’in SEO uyumlu ve kullanıcı odaklı web sitesi hem teknik ayrıntıları hem de tasarımıyla dikkat çekerken, basit yönlendirme seçenekleri sayesinde fonksiyonellik sunması ile göz dolduruyor.

Müşteri portföyündeki ulusal ve uluslararası markalara web tasarım, sosyal medya, içerik pazarlaması, dijital reklam stratejisi geliştirme hizmetlerini 360 derece sunan sonuç odaklı ajans Diverseffect kreatif yaklaşımı ve stratejiyi uzmanlıkla bir araya getirerek dikkat çekici projelerin altına imza atmaya devam ediyor.

Web sitesini https://www.floksertekstil.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Designneuro tarafından hazırlanan Hopealkazar.com yayında! Katılım Emeklilik Erken BES TV Filmi Yayında! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.