Morfose’un Dijital Ajansı Diverseffect Oldu.

Ajans Haberleri, Haberler 20 Ara 2021
Morfose’un Dijital Ajansı Diverseffect Oldu.

Çeşitli kozmetik ürün gruplarında; üretim, satış-pazarlama ve ihracat alanlarında faaliyet gösteren, ülkemizde profesyonel kanalda sektör lideri olan Morfose, dijital yolculuğuna Diverseffect ile devam etme kararı aldı.

Gelişmelerini hızla sürdürerek kısa sürede sektörün genç, dinamik ve yenilikçi firmaları arasında yerini almayı başaran firma, tüm dijital çalışmalarını Diverseffect’in alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte yürütecek.

Sosyal medya, web tasarım, içerik pazarlaması, UX strateji ve tasarım, dijital reklam stratejisi gibi pek çok alandaki hizmetlerini kreatif bir bakış açısıyla sunan Diverseffect, sağlık, kozmetik, eğitim, finans gibi pek çok sektöre yönelik çalışmaları ile portfolyosunu günden güne büyütmeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← CES Fuarına Kabul Edilen Türkiye’deki Tek Oyun Firması Axell Studio! Blockchain Ağı Üzerindeki İlk Oyun içi Reklam Aracı Portuma Token! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.