Diverseffect, Mercedes Benz İle Gücüne Güç Katıyor.

Ajans Haberleri, Haberler 25 Kas 2021
Diverseffect, Mercedes Benz İle Gücüne Güç Katıyor.

Mercedes Benz, hackathon heyecanını dijitalde Diverseffect ile başlattı!

Mercedes-Benz’in ana şirketi Daimler AG’nin, 2013 yılında küresel IT stratejisi kapsamında Türkiye’yi bilgi teknolojileri üslerinden biri olarak konumlandırmasının ardından açılan 10-12 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da yer alan Demirören AVM’de “STAR HACK” adında bir hackathon etkinliği düzenleyecek olan Küresel IT Çözümleri Merkezi, dijital reklam sosyal medya yönetimi ve web sitesi yapımını Diverseffect’e emanet etti.

Etkinliğin ilk günü olan 10 Aralık’ta teknik ve proje mentorları ile buluşacak olan katılımcılar, takip eden iki gün boyunca sürdürülebilir teknoloji çözümlerine odaklanacaklar. Yarışmada birinci olan takıma 40.000 TL, ikinci olan takıma 25.000 TL, üçüncü olan takıma ise 15.000 TL olmak üzere toplamda 80.000 TL’lik para ödülüne ek olarak ilk üçe giren takım üyelerinin her birine 2.000 TL’lik teknoloji ürünleri kapsamında hediye çeki verilecek

Kurulduğu günden beri yerli ve global müşterilerine kreatif bakış açısını ve en iyi deneyimi sunmayı hedefleyen Diverseffect; sosyal medya iletişimi, web tasarım, içerik pazarlaması, UX strateji ve tasarım, dijital reklam stratejisi hizmetleri ile dijital dünyada fark yaratmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Webtures, Mesakimya'nın Sayfa Görüntülenmesini %98 Artırdı! Propa Vista Kartal, Performans Odaklı Dijital Pazarlama Ajansı LEVELUP İle Rekora Koşuyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.