Bu sene Dali Lokması’nda Neler Yaşandı?

Ajans Haberleri, Haberler 08 Mar 2023
Bu sene Dali Lokması’nda Neler Yaşandı?

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve her yıl olduğu gibi adından bolca söz ettiren geleneksel #DaliLokması etkinliği, yine sürreal bir şekilde gerçekleşti!

Kroppa Dijital’in 23 Ocak 1989’da aramızdan ayrılan sürrealizmin öncüsü Salvador Dali için düzenlediği, şahsına münhasır anma etkinliğinde Dali’nin ölümünün 34. yıldönümüne istinaden lokma döküldü.


Sürrealizmin Öncüsü Yine Dali’ce Anıldı!

Kadıköy, Bağdat Caddesi’nde gerçekleşen etkinlik, oldukça yoğun ilgi gördü ve katılım oranıyla herkesi şaşırtmayı başardı. Ünlü ressam Salvador Dali’nin ölüm yıl dönümü için her sene lokma döktüren Kroppa, bu sene de sanatçıyı anmak isteyenler için uygun platformu oluşturdu.

Düzenlendiği ilk günden itibaren hem sosyal medyada hem de ana akım medyada haber değeri taşıyarak büyük merak uyandıran #DaliLokması, bu yıl da “Sürreal Bir Kroppa Etkinliği” adıyla kendinden söz ettirmeyi başardı. “Onu Dali’ce özledik” başlığıyla ve birbirinden sürrealist sosyal medya yorumlarıyla #DaliLokması, Kadıköy’e damgasını vurdu. 

Bu yıl da etkinliğe katılan herkes, Dali’nin ezber bozan ve sanatçı ruhlu aykırı kişiliğini, olabilecek en sürrealist şekilde doyasıya hissetti.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Portuma Google for Startups Cloud Programına Kabul Edildiğini Duyurdu! Clockwork, Horizon Interactive Awards’tan 14 Ödül İle Döndü. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.