FLOKİ, Horizon Interactive Awards’ta Gold Winner Ödülünün sahibi oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 05 Nis 2021
FLOKİ, Horizon Interactive Awards’ta Gold Winner Ödülünün sahibi oldu!

Dünyanın prestijli web ödüllerinden biri olan Horizon Interactive Awards’ta; Floki Creative’in yenilediği KALYON web sitesi Gold Winner ödülünün sahibi oldu.

Floki Creative geçtiğimiz yılda; Endeks Kimya’nın kurumsal sitesi ile Bronze Winner ve Endeks Kimya markalarından biri olan DOA’nın web sitesi ile Silver Winner ödüllerine layık görülerek 2 ödülün birden sahibi olmuştu.

İnteraktif medya endüstrisinin en prestijli ödülleri arasında yer alan Horizon Interactive Awards, ödüllendirdiği işlerde yaratıcılık, orijinallik, grafik tasarım, görünüm, kullanıcı deneyimi, mesajın etkin iletişimi, teknik seviye ve etkin çözüm anlayışı gibi kriterleri değerlendirmektedir.

Kimya sektöründe güçlü bir deneyime sahip olan Floki Creative; Endeks Kimya, Veser Kimya, Kalyon, Doa Temizlik, Powerex, Vissmate, Macromax, Lenore, Deteks Kimya, Hayat Kimya firmasına ait; Papia, Familia, Bingo, Test gibi güçlü markalarla çalışmıştır. Ayrıca; Volvo İş Makinaları, Polisan Holding, Penguen Gıda, Otacı, Weltew Mobilya, Optima Yem, TG-Expo ve Üntel Kablo gibi farklı sektörlerin öncü firmaları da Floki referansları arasındadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nubia, Yola Diverseffect İle Devam Ediyor! Idecon Idea&Congress, Galderma Türkiye’nin Yeni İletişim Ajansı Oldu →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.