MetLife “Basketbolun Gizli Kahramanları” Reklam Serisi

MetLife “Basketbolun Gizli Kahramanları” Reklam Serisi

Spor Toto Basketbol Ligi Resmi Sponsoru MetLife, yayınladığı reklam serisi ile basketbolun gizli kahramanlarını sahipleniyor.

Türkiye’nin başarılı emeklilik ve sigorta şirketlerinden MetLife, Spor Toto Basketbol Ligi Resmi Sponsorluğu’nun lansmanı ile beraber reklam kampanyasını da başlattı. Marka yeni kampanyasında basketbolu, basketbolun amatör ruhunu ve gizli kahramanlarını eğlenceli bir dille ön plana çıkarıyor.

Geçtiğimiz günlerde imza attığı anlaşmayla birlikte Spor Toto Basketbol Ligi’nin resmi sponsoru olan MetLife, basketbola sunduğu katkıyı genişletme yönünde hazırladığı 6 filmlik reklam serisinde, amatör ruhlu basketbol oyuncularının birbirinden eğlenceli alışkanlıklarını konu alıyor. Filmlerde MetLife’ın marka elçisi Snoopy de gizli kahramanlara eşlik ediyor.

 

 

 
Güzel Sanatlar imzalı reklam serisinin önümüzdeki günlerde yayınlanacak diğer filmlerine Metlife Türkiye Youtube kanalını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← NN Hayat ve Emeklilik Reklamı: The Cycle Of Life Dropbox’ın Yaratıcılık Dolu Reklam Filmi: Creative Freedom →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.