Roipublic, 2022 Premier İş Ortağı Statüsü Kazandı

Ajans Haberleri, Haberler 07 Şub 2022
Roipublic, 2022 Premier İş Ortağı Statüsü Kazandı

Ofisi İstanbul’da yer alan bir dijital ajans olan Roipublic, Google Partners programında 2022 Premier İş Ortağı statüsü kazandı.

Roipublic’in uzmanlardan oluşan ekibi hem ulusal hem uluslararası markalar için Google Ads, sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları, medya satın alma ve SEO gibi konularda destek sunar. Sundukları tüm teklifleri roipublic.com adresinde bulabilirsiniz.

Roipublic, Google Premier İş Ortağı olarak büyümeye ve hizmet sunduğu markalarını da hedeflerine ulaştırmaya devam ediyor.

Şubat ayında Google, yeni Google Partners programı kapsamında, dünya genelinde en iyi performans gösteren dijital pazarlama iş ortaklarının başarısını Premier İş Ortağı statüsüyle ödüllendirdi.

Google Partners programında, 2022 yılı için önemli değişikliklere imza atıldı. Bu değişiklikler arasında, Premier İş Ortağı olmanın önemini yeniden vurgulayan yeni ve iyileştirilmiş program şartlarının yanı sıra, Google Ads’de büyüme ve başarıyı destekleyen yeni Premier İş Ortağı avantajları yer alıyor.

“Türkiye içindeki Google İş Ortakları arasında ilk %3’lük dilime girerek Premier İş Ortağımız oldunuz. Tebrikler! Premier iş ortağımız olan şirketler; ürünlerle ilgili uzmanlıklarını iyileştirme, yeni müşterilerle bağ kurma ve mevcut müşterilerinin gelişmesine yardımcı olma konularındaki kararlılıklarıyla öne çıkıyor. Müşterilerinin dijital ortamda başarıyı yakalamasına yardımcı olan bu şirketleri desteklemekten memnuniyet duyuyoruz.”
– Davang Shah, Senior Director, Google Ads Marketing

Roipublic, Google Partners programında seçkin Premier İş Ortaklarımız arasında yer alıyor. Bu program, diğer marka ve işletmeler adına Google Ads hesapları yöneten reklam ajansları ve üçüncü taraf şirketler için tasarlanmıştır. Görevimiz, şirketleri yenilikçi araçlar ve kaynaklarla destekleyip müşterilerinin dijital ortamda başarıya ulaşmasına ve büyümesine yardımcı olmaktır.

2012 yılında faaliyete başlayan ROIPUBLIC Dijital Pazarlama Ajansı, markaların dijital mecralarda ihtiyacı olan tüm hizmetleri sunuyor. Web geliştirme, strateji ve planlama gibi alanlarda yalnızca bir ajans olarak değil; markaların bir iş ortağı, partneri olarak yerini alıyor. Arama motoru optimizasyonu, ücretli reklam, sosyal medya yönetimi ve içerik pazarlama alanlarının her biri için ajans içerisinde uzman bir ekip mevcut.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Oyun İçi Reklamcılık Sektöründe Gelişen Trendler ve Yepyeni Oluşum Portuma! Master Life, Dijital Projelerini LEVELUP İle Büyütüyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.