İstMarina AVM, Dijital Dünyada Yoluna LEVELUP ile Devam Ediyor

Ajans Haberleri, Haberler 22 Haz 2021
İstMarina AVM, Dijital Dünyada Yoluna LEVELUP ile Devam Ediyor

Bulunduğu bölgede tek açık hava konseptine sahip olan ve ziyaretçilerine farklı bir alışveriş ve sosyal yaşam deneyimi sunan İstMarina AVM, sosyal medya yönetiminde dijital odaklı pazarlama ajansı LEVELUP ile ilerleme kararı aldı.

Yatırımcıları Dap Yapı ve Emlak Konut olan, JLL tarafından yönetilen, 2018 yılında kapılarını alışveriş severlere açan İstMarina AVM 3 yıl içerisinde 17 milyon ziyaretçiye ulaştı.

Sosyal mesafe ve hijyen koşullarına uygun şekilde hizmet veren, konum itibariyle eşsiz deniz manzarası avantajına ek olarak, toplu taşıma ve özel araçla ulaşım için kolay bir lokasyonda bulunan İstMarina AVM, Zara, Marks & Spencer, İpekyol, Teknosa, LCW, Bershka, DeFacto ve Jolly Joker gibi sektörünün lideri markaları içerisinde bardırıyor.

Dijitalleşmenin önem kazandığı bu dönemde hem sosyal medya hem de dijital dönüşüm konularında LEVELUP ile işbirliğine başlayan İstMarina AVM, önümüzdeki günlerde dijitalleşme konusunda büyük adımlar atmaya hazırlanıyor.

LEVELUP; gayrimenkul, teknoloji, lojistik, eğitim, sağlık ve inşaat gibi sektörlerde yerel ve global markalara hizmet veriyor

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Webtures SEO İle RÖDER Group Türkiye’nin Trafiğini %319 Artırdı! Webtures, SEO İle 1 Ayda Hiperaktif Kredi Danışmanlık’ın Trafiğini %481 Artırdı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.