En Yetkili Özel Servis Speedy Dijital Ajansını Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 25 Haz 2021
En Yetkili Özel Servis Speedy Dijital Ajansını Seçti

Avrupa’nın lider hızlı araç bakım ve onarım servis ağı olan Speedy, Türkiye operasyonlarındaki tüm dijital pazarlama ve sosyal medya çalışmalarında LEVELUP ile birlikte ilerleme kararı aldı.

Türkiye’deki araç sayısının %65’ini kapsayan, 14 ilde 22 servis noktası ile hizmet vermekte olan global marka Speedy, franchise bayi ağını da genişleterek hedef büyütmeye devam ediyor. Avrupa’da edindiği 58 senelik tecrübesinden faydalanarak Türkiye’de 2002 yılından bu yana otomotiv hizmet sektöründe faaliyet gösteren Speedy, yarattığı değerle birçok ulusal iş birliğine de imza atmaya devam ediyor.

LEVELUP; otomotiv, gayrimenkul, teknoloji, lojistik, eğitim ve sağlık gibi birçok sektörde yerel ve global markalara performans odaklı dijital pazarlama, sosyal medya, yazılım ve tasarım hizmeti sunuyor

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Hepsiexpress’in reklam ajansı İnterdi oldu! Multiplayer, oyunlarla reklamları birleştirmeye devam ediyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.