Marmara Forum Sosyal Medyada Da Ziyaretçilerini Eğlendiriyor!

Marmara Forum Sosyal Medyada Da Ziyaretçilerini Eğlendiriyor!

Marmara Forum, dijital reklam ajansı mbsays işbirliğinde yaptığı gerçek zamanlı paylaşımlarla ziyaretçilerini sosyal medyada da eğlendiriyor.

2016 yılında 13 Avrupa ülkesinde yönettiği 90′ı aşkın alışveriş merkezi ve 190′dan fazla projesiyle Avrupa’nın en büyük perakende şirketlerinden Multi ile anlaşan mbsays, Multi grubuna bağlı Marmara Forum ile keyifli çalışmalara imza atıyor.

135 bin metrekare alanda Türkiye’nin en fazla markasını bünyesinde barındıran ve etkinlikleriyle İstanbul’da ziyaretçisine farklı alışveriş keyfi sunan Marmara Forum sosyal medyada da hayata geçirdiği gerçek zamanlı pazarlama kampanyası ile sosyal medyanın nabzını tutarak, etkileşimini artırmayı hedefliyor.

Marmara Forum özellikle son zamanlarda yaptığı real time paylaşımlar ile sosyal medyada kendinden bir hayli söz ettiriyor ve önümüzdeki dönemlerde de söz ettireceğe benziyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pronet Yeni İnternet Sitesi İçin Positive Uzmanlığını Tercih Etti Garanti’den Instagram Stories’e Özel Yarışma: Bir Garanti Hikayesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.