Komşu Yemeklerini Buluşturan Girişim: Komsuyemegi.com

Ajans Haberleri, Haberler 13 Eyl 2014
Komşu Yemeklerini Buluşturan Girişim: Komsuyemegi.com

“Komşuda pişer bize de düşer” sloganı ile yola çıkan Komşu Yemeği kaliteli ve lezzetli yemeği en yakınınızdan size ulaştırmayı amaçlıyor.

Ev yemeği yemek isteyenlerle, yemek yapmaktan keyif alanları bir araya getirmeyi amaçlayan Komşu Yemeği isimli platform 11 Ağustos’ta beta yayınına başladı.

Platformun birincil amacı üyelerine yakın, adil ve kaliteli yemeği ulaşılabilir kılmak. Ayrıca daha geniş bir sorumluluk alanını da kapsayan Komşu Yemeği, yemek alışkanlıklarının tek tipleşmesinin önüne geçilmesi, kaybolmaya yüz tutmuş geleneksel lezzetlerin yaşatılması, hızlı ve hazır yemek tüketimine bir alternatif sunulması amaçlarıyla da yola çıkıyor.

komşu yemeği platformu

Komsuyemegi.com kurucusu Hilal Gençay projeyi hayata geçirmeye karar verdiğinde ajans olarak Enüstkat Interactive ile anlaşıyor. Girişimci ve ajans birlikteliğinin güzel bir uyumunu sergiliyor “komsuyemegi.com” . Tüm tasarım ve yazılım aşamaları Enüstkat Interactive tarafından tamamlanan projenin, sosyal medya yönetimi de yine ajans tarafından yapılıyor.

Komşu Yemeği bünyesinde üyeler “Pişiren Komşu” ve “Yiyen Komşu” olarak kayıt olabiliyorlar. Pişiren Komşu olarak kayıt olan üyeler, marifetlerini sergileyip yemeklerini siteye ekleyebiliyor. Yiyen Komşu olarak kayıt olan üyeler ise bu lezzetlerin tadına bakma fırsatını yakalıyor. Bu eğlenceli ve samimi platformda komşular lezzetli yemekler sayesinde bir araya geliyor.

girişim komsuyemegi.com

Platforma pişiren komşu kayıtları devam ediyor. Kabiliyetine ve lezzetlerine güvenen tüm komşulara açık bir platform olan Komşu Yemeği platformu gerçek lezzet severleri bekliyor. Açıldığı günden bu yana yemek meraklılarının ve ev yemeği hasreti çekenlerin yakın ilgisini toplayan Komşu Yemeği, 1 Ekim itibariyle İstanbullu Yiyen Komşulara hizmet vermeye başlayacak.

Komşu Yemeği platformuna katılarak hünerlerinizi sergilemek ya da eşssiz ev yemeklerini denemek için web sitesine kayıt olabilir, platform hakkındaki gelişmeleri ise Komşu Yemeği Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google Girişimciler İçin Bulut Platformunu Duyurdu SsangYong'un Dijital Ajansı Red And Grey Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.