KIA Yılbaşı Yarışmasını Instagram’ın Sticker Özelliği İle Duyurdu

KIA Yılbaşı Yarışmasını Instagram’ın Sticker Özelliği İle Duyurdu

KIA yılbaşı için hayata geçirdiği yarışmasını takipçilerine Instagram’ın yeni “sticker” özelliğini kullanarak duyurdu.

KIA takipçilerinden, 2016’da KIA araçları ile yaşadıkları bir anın fotoğraf veya videosunu #kiaileheran hashtagi ile Instagram’dan paylaşanların; KIA’nın 2016 Albümü’nde yer alacaklarını ve sürpriz hediyeler kazanma şansları olduğunu duyurdu.

20 Aralık Salı akşamı Instagram, Stories bölümünde kullanıcıların yeni “sticker” özelliğini kullanılabileceğini açıkladı. 21 Aralık Çarşamba günü de KIA, dijital ajansı RAM İstanbul’un hazırladığı yılbaşı yarışmasının duyurusunu Instagram Stories’in “sticker” özelliğini kullanarak yaptığı ve 3 farklı story’yi takipçileriyle paylaşarak duyurdu. KIA, Instagram’ın Stickers özelliğini kullanarak kampanya tanıtımı yapan ilk marka oldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Instagram’ın “Kaydet” Özelliğini Türkiye’de İlk Kullanan Marka: Honda Çocuklara Özel İnteraktif Masal Uygulaması: The Snow Fox →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.