EAE Teknoloji’nin E-ticaret Sitesini Diverseffect İnşa Edecek!

Ajans Haberleri, Haberler 04 Eki 2022
EAE Teknoloji’nin E-ticaret Sitesini Diverseffect İnşa Edecek!

Diverseffect, yenilikçi bakış açısı, 30’un üzerinde patent, 300’ün üzerinde marka  ve 100’ün üzerinde endüstriyel tasarım  tescillerine sahip EAE Teknoloji’nin E-ticaret sitesini inşa edecek!

EAE Teknoloji, yeni dönemde e-ticaret sitesinin 5 dilde özel olarak inşa edilmesi için Diverseffect ile anlaştı. İş birliği kapsamında EAE Teknoloji’nin e-ticaret sitesi Diverseffect’in uzman ekibinin dokunuşları ile baştan aşağıya değişecek.

Kurulduğu günden bu yana, ulusal ve uluslararası birçok markaya web tasarım, sosyal medya, içerik pazarlaması, dijital reklam stratejisi geliştirme gibi birçok alanda hizmet veren Diverseffect, marka portföyüne EAE Teknoloji’yi de ekleyerek, e-ticaret sitesinin yapım çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Diverseffect; Uğur Okulları, Garanti Leasing,İstinye Üniversitesi, Kimpack, Buzdağı Park Hyatt, Avene, Ducray, Bilkent Holding, Celenes, Finansal Kurumlar Birliği, HSA Enerji, Flokser, Nursanlar Holding, Memorial, Yemek Sepeti gibi birbirinden değerli markaları referansları arasında barındırıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye’nin En Büyük Oyun Ekosistemi Game Factory, Portuma’ya Yatırım Yaptı! ddip digital/design/integrated/paris, CollaSel'in Yeni Ürünü Kolajen Tripeptit’i Tanıttı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.