BossyDigital’in Yeni Adresi San Diego Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 04 Oca 2023
BossyDigital’in Yeni Adresi San Diego Oldu!

San Diego’da bir Türk asıllı gelinlik markası olan Jana Ann Couture, uzun yıllar farklı ajanslar ile faaliyet gösterdikten sonra bu süreçlerden yorulup, yıpranıp son karar olarak performans pazarlama süreçlerini yürütmek için dijital pazarlama ajansı BossyDigital ile çalışmaya karar verdi.

Şirketin kurucusu ve CEO’su Arda bey, bütünlüğünden veya kalitesinden ödün vermeden markasının erişimini artırmanın, müşteri deneyimini iyileştirmenin ve müşterileriyle daha kişisel bir bağ kurmanın yollarını bulmakla da ilgileniyordu. Ayrıca PPC çabalarını ölçeklendirmelerine ve daha fazla müşteriye ulaşmalarına yardımcı olabilecek bir iş ortağı arıyordu. Dönüşüm sayılarını artırmak ve bu olası satışları edinme maliyetlerini azaltmak istiyorlardı. Dijitaldeki hacimlerini arttırmayı planlayan markanın bir sonraki hedefi ikinci fiziksel mağazasını açmak olacağını belirttiler.

Sonunda, onlarınkine benzer işletmelerle çalışma konusundaki kapsamlı deneyimleri nedeniyle Dijital Pazarlama Ajansı BossyDigital’i seçtiler. BossyDigital dokunuşuyla Jana Ann Couture, dönüşüm sayılarını yaklaşık %200 artırmayı başardı. Kısa zamanda yüksek dönüşüm oranı yakalayan marka memnuniyet dileklerini dile getirdi.

Arda bey: “BossyDigital harika daha önce yaşamadığım ajans deneyimi yaşadım. Kendi departmanımız gibiler aramızda yüksek saat farklı bulunmasına rağmen iletişim konusunda hiç sorun yaşamadık.” dedi ve ekledi: “Bizim için çok iyi çalışan etkili bir strateji geliştirmemize yardımcı oldular.”

Dijital Pazarlama Ajansı BossyDigital tüm hızıyla yurtdışındaki markalarına destek vermeye devam edeceklerini söylediler. Her geçen gün profesyonel kadrosunu genişleten BossyDigital yurtdışında daha fazla müşteri hedeflediklerini dile getirdiler.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BossyDigital Azerbaycan’da Hizmet Veriyor! 20 Yaşında Clockwork’ten Yeni Yapılanma →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.