Yiğit Akü, Kurumsal Web Sitesini Diverseffect İle Yenileyecek!

Ajans Haberleri, Haberler 29 Kas 2022
Yiğit Akü, Kurumsal Web Sitesini Diverseffect İle Yenileyecek!

Diverseffect, güçlü altyapısı ve önemli yatırımlarıyla yıllık 7.000.000 akü üretim kapasitesine ile dünya akü sektöründe adından söz ettiren Yiğit Akü’nün web sitesini inşa edecek!

Yiğit Akü, yeni dönemde web sitesinin profesyonel olarak inşa edilmesi için Diverseffect ile anlaştı. İş birliği kapsamında Yiğit Akü’nün web sitesi Diverseffect’in uzman ekibinin yaratıcılığıyla baştan aşağıya değişecek ve ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim sağlayacak.

Ulusal ve uluslararası alanda en prestijli otomotiv firmalarına, endüstri ve savunma sanayine akü tedariği sağlayan ve 6 kıtada 100’den fazla ülkeye ihracatı ile sektörüne değer katan Yiğit Akü’nün web sitesi çok yakında yenilenen yüzüyle, daha modern ve konforlu bir görünüme kavuşarak kullanıcıların hizmetine sunulacak.

10 yılı aşan tecrübesiyle, birçok markaya web tasarım, sosyal medya, içerik pazarlaması ve dijital reklam stratejisi geliştirme alanlarında hizmet veren Diverseffect’in Yiğit Akü için tasarlayacağı web sitesi; kullanıcı deneyimi odaklı, yüksek performanslı, çoklu dil desteği ile gelişmiş ve modüler alt yapısıyla enerji sektöründe fark yaratacak.

Diverseffect; Kelebek Mobilya, İstinye Üniversitesi, Kimpack, Kimpaş, Abay Holding, Celenes, Finansal Kurumlar Birliği, Beauty Pillow, Iva Natura, Biofeline, Otomobilen, Poca, Birleşik Ödeme gibi farklı sektörlerde, birbirinden değerli markaları referansları arasında barındırıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← NN Hayat Şirket Etkinliği, ddip digital/design/integrated/paris Desteğiyle Gerçekleştirildi. Psycle Collection Dijitalde Yoluna LEVELUP İle Devam Ediyor. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.