Iva Natura ATL&BTL Hizmetlerini Diverseffect’e Teslim Etti!

Ajans Haberleri, Haberler 27 Eki 2022
Iva Natura ATL&BTL Hizmetlerini Diverseffect’e Teslim Etti!

Kaynağını Anadolu coğrafyasından alıp organik sertifikalı kozmetik ürünler üreten Iva Natura; dijital mecralarda adından söz ettirmek ve fark yaratmak için Diverseffect’i tercih etti.

Birçok köklü firmaya, dijital pazarlama konusunda uzmanlaşmış ekibiyle tam hizmet sunan, sonuç odaklı ajans Diverseffect, Iva Natura’ya tüm ATL&BTL çalışmaları, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama yönetimi, kreatif hizmetler ve influencer marketing alanlarında hizmet verecek.

Ulusal ve uluslararası alanda varlığını güçlendiren Diverseffect, çalıştığı markalara  sunduğu modern ve yenilikçi fikirleri güncel pazarlama yaklaşımlarıyla birleştiriyor.

2011’den beri faaliyet gösteren ve sunduğu yaratıcı çözümlerle markalara dijital dünyada büyüme olanağı tanıyan Diverseffect’in müşteri portföyünde; Kelebek Mobilya, Celenes by Sweden, İstinye Üniversitesi, Finansal Kurumlar Birliği (FKB), Uğur Okulları, Digiturk Avrupa, Buzdağı Su, IAB Türkiye, Abay Holding, Birleşik Ödeme, Otomobilen gibi 20’nin üzerinde marka yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kelebek Mobilya Global ve Diverseffect Yollarını Birleştirdi. Exen Invest'in Organik Büyüme Ajansı Belli Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.