Kahve Severler İçin Flört Uygulaması: Freeddo

Kahve Severler İçin Flört Uygulaması: Freeddo

Kahve severler için lokasyon bazlı bir flört uygulaması olan Freeddo, kullanıcıların birbirini kahveye davet etmesine ve sosyalleşmesine imkan veriyor.

Popüler flört uygulaması Tinder’ın her gün tanıştırdığı kullanıcı sayısının 10 milyonu geçmesinin ardından flört uygulamalarında hızlı bir şekilde artış yaşandı. Bu başarıyı örnek alan geliştiriciler, sosyalleşmeye dayalı birçok uygulama geliştirdi. Bunlardan biri de kahve severleri bir araya getiren Freeddo uygulaması oldu.

Henüz kullanıcılara açılmayan uygulama Tinder gibi konum tabanlı bir mesajlaşma servisi olarak çalışıyor. Freeddo ile kullanıcılar yakınlarındaki kahve tekliflerini görebiliyor veya direkt mesaj ile diğer kullanıcıları kahveye davet edebiliyor. Bunun için kullanıcının bir fotoğraf çekerek uygulamaya yüklemesi ve teklifine cevap beklemesi gerekiyor.

Kahve buluşmalarının modern yolu olarak öne çıkan Freeddo, Ocak ayında iOS ve Android uygulamaları ile kullanıcılara sunulacak.

 
Kahve severlerin şimdiden ilgisini çeken uygulama hakkında detaylı bilgi için Freeddo web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← NTV’nin Haber Sitesi Yayında! Coca-Cola’dan Yılbaşı Kampanyası: Kısa Masallar →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.